חיזוק מבנים חיצוני בצפון

חיזוק מבנים חיצוני

חיזוק מבנים חיצוני בצפון

ככל שהשנים חולפות, יסודות וקירות הבניין שלנו מתערערים ונחלשים. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות: עומס רב ומתמשך הנוצר על יסודות הבית, פגעי מזג האוויר, תחזוקה לקויה או אפילו תכנון הנדסי חובבני יכולים לעורר את הצורך הדחוף בחיזוק מבנים. חיזוק מבנה חיצוני יועיל להארכת חיי המבנה, יתרום לעמידותו בפני רעידות אדמה קלות ואף ישפר את המבנה מבחינה אסתטית. 
 

חשיבות חיזוק המבנה

כאמור, חיזוק מבנים היא פעולה בעלת חשיבות עצומה - ולעתים קריטית - עבור המבנים. לא ניתן לזלזל בחשיבות הפעולה הזו: יסודות בלויים ושחוקים הם פתח לצרות והתעלמות מהם עלולה להיות הרסנית. בפרט כאשר מדברים על מבנים שנבנו לפני 1980 - מבנים אלו נחשבים מיושנים ולא עומדים בתקני הבטיחות העדכניים המחמירים. החדשות הטובות הן שניתן - גם שנים רבות לאחר הבנייה - לחזק את המבנה ולהתאים אותו לתקנים העדכניים.

   

חיזוק מבנים חיצוני - כיצד זה מתבצע?

ישנן מספר שיטות אפשריות המיועדות לחיזוק המבנה. כאשר אנו באים לבצע פרויקט של חיזוק מבנה, השיקולים שלנו הם בעיקר הנדסיים, אדריכליים ותקציביים. השיטות העיקריות הן תוספת בנייה, סיבי פחמן, עיבוי עמודים והוספת מסגרות ברזל.

 

סיבי פחמן

בשיטה זו, מצמידים רשתות סיבי פחמן חזקות וגמישות למעטפת הבניין - בעיקר לקירות ולעמודים - ועל ידי כך מחזקים אותם. היריעות האלו נחשבות לחזקות במיוחד ועמידות לשנים רבות. כמו כן הן קלות ולא מושפעות ממזג האוויר.

   

עיבוי עמודים

אחת השיטות הנפוצות ביותר לחיזוק המבנה היא עיבוי העמודים התומכים של המבנה באמצעות יציקת בטון. העיבוי מסייע בחיזוק העמודים ומגדיל את העומס שהם מסוגלים לשאת.

 

תוספת בנייה

הרחבת הדירות הקיימות במבנה והוספת אגפים וממ"דים מסייעות בשיפור יציבות הבניין ולשפר את העמידות שלו. ניתן לשלב בשיטה זו גם הוספת רשתות פלדה ומסגרות בטון ובכך לשפר אפילו יותר את יציבות ועמידות המבנה.

   

חיזוק מבנים חיצוני - עידן עבודות גובה

בבעלותכם מבנה ישן ומתפורר? הבניין אינו עומד בתקן העדכני לרעידות אדמה? אתם עלולים לסכן את עצמכם. חיזוק מבנים הוא בטיחות מהמעלה הראשונה - פנו אלינו עוד היום ונחזור אליכם עם פרטים נוספים, ייעוץ חינמי והצעת מחיר הוגנת.

הצעת מחיר ללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר חייגו כעת 072-397-2380 או מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.